Dámské clip in tupé 8x13cm, délka vlasů 40cm

5 500,00 Kč S DPH
barva
Počet

Dostupnost:
-
Kód
164035

Dámský vlasový systém z pravých vlasů. Clip in tupé. Tupé na malých sponkách jednoduše připnete do vlasů a máte okamžitou změnu účesu a zakrytí nedostatků na pokožce hlavy. Velikost 8 x 13 cm. Délka vlasů 40 cm. Barva vlasů hnědá.

Neváhejte nám zavolat a nebo se zastavit za námi na prodejnu Táborská 175, 615 00 Brno.

Přidat do seznamu přání

Clip in tupé je vyrobeno z pravých vlasů, proto je prodyšné a velmi přirozené. Součástí našeho tupé jsou clip in - malé sponky, které jednoduše připnete do vlasů. Díky tomu můžete mít každé ráno krásný účes, během několika minut. Clip in tupé můžete fénovat, kulmovat a žehlit, jelikož je vyrobeno  z pravých vlasů nehrozí žádné poškození. Velikost tupé si může každá zákaznice vybrat, dle potřeby velikosti plochy pokožky, kterou potřebuje zakrýt. I velikost vlasů je ve více provedeních. Naše tupé jsou vyráběna zcela ručně, proto vršek tupé vypadá přirozeně jako vlasy, které rostou přímo z pokožky.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky a toužíte po tupé dle vlastního přání , kontaktujte nás telefonicky +420733539101, nebo přímo osobně na prodejně Táborská 175, 625 00  Brno.

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.