Super Stick Tape

150,00 Kč S DPH
Varianta
Počet

Dostupnost:
Skladem více než 5 Ks.
Kód
WT00078

Super Stick Tape - Transparentní oboustranná lepící páska na vlasové systémy, tupé, integrace a paruky. Páska pro každodenní nošení. Tato páska mé velmi vysokou počáteční přilnavost. Zanechává velmi málo lepivých zbytků, a proto se velmi snadno odstraňuje a čistí. Má vysoký lesk, proto není vhodná pro krajkové (lace) vlasové systémy.

Přidat do seznamu přání

Drží po dobu: 1 až 7 dní v závislosti na množství potu a mastnoty vlasové pokožky

Doba udaná výrobcem: 1 - 2 týny

Dostupné v balení: CC čelní 36ks, AA čelní 36ks, Mini Strips 72ks

Lepení:

Tato páska je skvělá pro klienty, kteří chtějí sundávat vlasový systém každý den nebo maximálně jednou za sedm dní. Není pružná, což usnadňuje její aplikaci a odstranění. Používání pásek, které se snadno čistí, je jeden s faktorů, který prodlužuje životnost vlasového systému.

Příprava:

Vlasová pokožka musí být před aplikací dobře vyčištěná, suchá a odmaštěná.

Vlasový systém musí být před aplikací pásek dobře vyčištěný, suchý a odmaštěný. Na takto připravený vlasový systém nalepte pásku ideálně po celém obvodu. Poté aplikujte vlasový systém na vlasovou pokožku.

Čištění:

V závislosti na době nošení  a  na množství potu a mastnoty vlasové pokožky volíme tyto typy čistedel (čím déle je vlasový systém přilepený k vlasové pokožce, tím hůře se čistí a potřebujete více přípravků):

1. Na lihové bázi: Cleaner Lotion nebo Lace Rleaae - tyto typy čistidel doporučujeme vždy

2. Na olejové bázi: Super Solvent nebo C-22, Action Solvent - tyto typy čistidel doporučujeme v případě, že páska po sundání vlasového systému je velmi mazlavá, až rosolovitá.

UPOZORNĚNÍ:

V případě výskytu kožní alergie okamžitě přestat používat.

Mohlo by vás také zajímat

1 další produkt ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.