Vlasový systém Skin - hustota 100% barva 1

7 500,00 Kč S DPH
podíl šedivých vlasů
Počet

Dostupnost:
Informace
2 - 3 týdny od zaplacení

Vlasový systém z pravých vlasů s transparentní základnou tloušťky 0,05-0,06mm. Hustota vlasů 100%. Vlasy jsou zpracovány s uzlíkem, pouze v přední linii jsou vlasy bez uzlíku (cca 0,4mm) jen protahované. Velikost základny 20 x 25 cm. Je určena k úpravě tvaru a velikosti pomocí šablony dle potřeby klienta.

Přidat do seznamu přání

Výběr barvy 

Vyfocené barvy jsou orientační. Na různých typech zařízení mohou být zkreslené. Z toho důvodu doporučujeme poslat vzorek vlasů k nám a my Vám barvu vybereme.

Vzorek se stříhá vždy z boční popřípadě i zadní partie. Délka vzorku musí být minimálně 1,5 cm. Je potřeba jej nalepit na průsvitnou lepící pásku viz foto.
________________________________________________________________________________________________________________________

Životnost udaná výrobcem 2-5 měsíců

Záruka:

U vlasových systémů z pravých vlasů nemluvíme o záruce, ale o životnosti – tzn.:

Vlasový systém z pravých vlasů je ruční práce poutkování, vpichování či protahování vlasů do vlasového podkladu a jedná se o spotřební zboží. U jednotlivých produktů je proto udaná životnost. V této době vlasový systém, tupé, či integrace průběžně ztrácí vlasy (vlasy vypadávají z vlasového podkladu).

Na dobu životnosti má také vliv péče klienta a způsob aplikace + technika čištění. Tzn.: 

- při špatné péči klienta, může být životnost kratší

- při dobré a šetrné péči, může být životnost mnohem delší.

Záruka se vztahuje na:

Nadměrnou ztrátu vlasů v krátké době, to je doba maximálně do tří týdnů od předání vlasového systému.  V případě záruční a pozáruční opravy společnost  Hair Therapy s.r.o. není povinna klientovi poskytnout náhradní vlasové tupé, vlasový systém či integraci na dobu opravy.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.