Max Hold Sport 40ml

350,00 Kč S DPH
Počet

Dostupnost:
Není skladem více než 5 Ks.
Kód
WT00050

Prodlužuje dobu pevnosti lepeného spoje i v horkém a vlhkém počasí. Zlepšuje a urychluje přilnavost lepidel a pásek k vlasové pokožce. Chrání vlasovou pokožku před nežádoucí reakcí na pásky či lepidla. Max Hold Sport je vhodný používat především v létě. U velmi potivé a mastné vlasové pokožky a při aktivním sportování  doporučujeme používat celoročně.

Přidat do seznamu přání

Max Hold Sport

Zlepšuje a urychluje přilnavost lepidel a pásek k vlasové pokožce. Prodlužuje dobu pevnosti lepeného spoje i v horkém a vlhkém počasí. Chrání vlasovou pokožku před nežádoucí reakcí na pásky či lepidla. Bez použití tohoto produktu se nesmí po dobu 24 hodin od aplikaci vlasový systém mýt a ani se nedoporučuje nadměrná zátěž potem jako například při cvičení. S produktem Max Hold Sport už čekat nemusí. Vše může ihned po aplikaci. 

Max Hold Sport je vhodný používat především v létě. U velmi potivé a mastné vlasové pokožky a při aktivním sportování  doporučujeme používat celoročně.

Dostupné balení: 40ml 

Použití:

Před aplikací vlasového systému očistěte vlasovou pokožku přípravkem Cleaner Lotion. Aplikujte Max Hold Sport v jedné až dvou vrstvách a nechte zaschnout, dokud nebude povrch lesklý a mírně lepivý. Neaplikujte na silně podrážděnou pokožku.

Upozornění:

Nepoužívejte a neskladujte v blízkosti otevřeného plamene. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Před použitím proveďte test na případnou alergii na malém kousku pokožky. 

Mohlo by vás také zajímat

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.