Easy Green Tape

300,00 Kč S DPH
Varianta
Počet

Dostupnost:
Skladem více než 5 Ks.
Kód
WT00011

Easy Green - Transparentní oboustranná lepící páska na vlasové systémy, tupé, integrace a paruky. Páska je vhodná pro každodenní nošení. Je velmi silná a není pružná. Je velmi tenká a velmi snadno se čistí. Není ideální pro síťové (Lace) vlasová systémy, protože je lesklá.

Přidat do seznamu přání

Drží po dobu: 5 - 14 dnů v závislosti na množství potu a mastnoty vlasové pokožky

Doba udaná výrobcem: 2 – 4 týdny

Dostupné v balení: Mini Strips, Strips 2,5 cm x 7,5cm

Lepení:

Tato páska je skvělá pro klienty, kteří chtějí sundávat vlasový systém jednou za 5 dnů nebo maximálně za dva týdny. Není pružná a je silně lepivá. Je tenká, takže nenavyšuje přechod mezi vlasovým systémem a vlasovou pokožkou. Má velmi málo lepivých zbytků, takže se velmi snadno čistí. 

Po aplikaci vlasového systému na pokožku hlavy 24h vlasy nemyjte, nenamáčejte a spoj nezatěžujte (např.: nadměrným pocením při sportu aj...). Pro urychlení přilnavost můžete použít produkty z nabídky PŘÍPRAVA aplikace pro lepší přilnavost.

Používání pásek, které se snadno čistí, je jeden s faktorů, který prodlužuje životnost vlasového systému.

Příprava:

Vlasová pokožka musí být před aplikací dobře vyčištěná, suchá a odmaštěná.

Vlasový systém musí být před aplikací pásek dobře vyčištěný, suchý a odmaštěný. Na takto připravený vlasový systém nalepte pásku ideálně po celém obvodu. Poté aplikujte vlasový systém na vlasovou pokožku.

Čištění:

V závislosti na době nošení a na množství potu a mastnoty vlasové pokožky volíme tyto typy čistidel (čím déle je vlasový systém přilepený k vlasové pokožce, tím hůře se čistí a potřebujete více přípravků):

1. Na lihové bázi: Cleaner Lotion nebo Lace Rleaae - tyto typy čistidel doporučujeme vždy

2. Na olejové bázi: Super Solvent nebo C-22, Action Solvent - tyto typy čistidel doporučujeme v případě, že páska po sundání vlasového systému je velmi mazlavá, až rosolovitá a velmi těžko se odstraňuje z vlasového systému.

UPOZORNĚNÍ:

V případě výskytu kožní alergie okamžitě přestat používat.

Mohlo by vás také zajímat

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.