Signature Tape

370,00 Kč S DPH
Varianta
Počet

Dostupnost:
Skladem více než 5 Ks.
Kód
WT00090

Signature Tape - Transparentní oboustranná lepící páska  na vlasová systémy, integrace, tupé a paruky. Je tenčí verzí pásky Lace Front - velmi silná páska pro každodenní nošení. Tato páska je velmi pružná a tahavá.  Je vhodná pro všechny typy vlasových systémů.

Přidat do seznamu přání

Drží po dobu: 7 - 20 dní v závislosti na množství potu a mastnoty vlasové pokožky

Doba udaná výrobcem: 4 + týdny

Dostupné v balení: čelní CC, Mni Strips

Lepení:

Tato páska je skvělá pro klienty, kteří dávají přednost tenkosti lepeného spoje. Je velmi pružná až tahavá a je silně lepivá. Při dlouhodobém nošení mění konzistenci a může zanechávat mnoho lepivých zbytků. Tyto lepivé zbytky mohou vtéct až do vlasů, proto doporučujeme čistit dříve, než se toto stane. Ideální doba pro bezproblémové čištění je cca 1 týden. 

Po aplikaci vlasového systému na pokožku hlavy 24h vlasy nemyjte, nenamáčejte a spoj nezatěžujte (např.: nadměrným pocením při sportu aj...). Pro urychlení přilnavost můžete použít produkty z nabídky PŘÍPRAVA aplikace pro lepší přilnavost.

Používání pásek, které se snadno čistí, je jeden s faktorů, který prodlužuje životnost vlasového systému.

Příprava:

Vlasová pokožka musí být před aplikací dobře vyčištěná, suchá a odmaštěná.

Vlasový systém musí být před aplikací pásek dobře vyčištěný, suchý a odmaštěný. Na takto připravený vlasový systém nalepte pásku ideálně po celém obvodu. Poté aplikujte vlasový systém na vlasovou pokožku.

Čištění:

V závislosti na době nošení a na množství potu a mastnoty vlasové pokožky volíme tyto typy čistidel (čím déle je vlasový systém přilepený k vlasové pokožce, tím hůře se čistí a potřebujete více přípravků):

1. Na lihové bázi: Cleaner Lotion nebo Lace Rleaae - tyto typy čistidel doporučujeme vždy

2. Na olejové bázi: Super Solvent nebo C-22, Action Solvent - tyto typy čistidel doporučujeme v případě, že páska po sundání vlasového systému je velmi mazlavá, až rosolovitá a velmi těžko se odstraňuje z vlasového systému.

UPOZORNĚNÍ:

V případě výskytu kožní alergie okamžitě přestat používat.

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.