Pro-Flex II Tape

320,00 Kč S DPH
Varianta
Počet

Dostupnost:
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
Kód
WT00028

Pro-Flex II Tape - Transparentní oboustranná lepící páska na vlasové systémy, tupé, integrace  a paruky. Velmi silně lepivá páska pro každodenní nošení. Tato páska je  pružná.  Je vhodná pro síťové (Lace) vlasová systémy, protože není lesklá.

Přidat do seznamu přání

Drží po dobu: 1-2 týdny v závislosti na množství potu a mastnoty vlasové pokožky

Doba udaná výrobcem: 3 – 5 týdnů

Dostupné v balení: Mini Strips , čelní CC, čelní AA

Lepení:

Tato páska je skvělá pro klienty, kteří chtějí sundávat vlasový systém jednou za týden nebo maximálně za dva týdny. Je pružná a silně lepivá.  Při dlouhodobém nošení mění konzistenci a může zanechávat lepivé zbytky. Tyto lepivé zbytky mohou vtéct až do vlasů, proto doporučujeme čistit dříve, než se toto stane. Ideální doba pro bezproblémové čištění je cca 1 týden. 

Po aplikaci vlasového systému na pokožku hlavy 24h vlasy nemyjte, nenaméčejte a spoj nezatěžujte (např.: nadměrným pocením při sportu aj...). Pro urychlení přilnavost můžete použít produkty z nabídky PŘÍPRAVA aplikace pro lepší přilnavost.

Používání pásek, které se snadno čistí, je jeden s faktorů, který prodlužuje životnost vlasového systému.

Příprava:

Vlasová pokožka musí být před aplikací dobře vyčištěná, suchá a odmaštěná.

Vlasový systém musí být před aplikací pásek dobře vyčištěný, suchý a odmaštěný. Na takto připravený vlasový systém nalepte pásku ideálně po celém obvodu. Poté aplikujte vlasový systém na vlasovou pokožku.

Čištění:

V závislosti na době nošení a na množství potu a mastnoty vlasové pokožky volíme tyto typy čistidel (čím déle je vlasový systém přilepený k vlasové pokožce, tím hůře se čistí a potřebujete více přípravků):

1. Na lihové bázi: Cleaner Lotion nebo Lace Rleaae - tyto typy čistidel doporučujeme vždy

2. Na olejové bázi: Super Solvent nebo C-22, Action Solvent - tyto typy čistidel doporučujeme v případě, že páska po sundání vlasového systému je velmi mazlavá, až rosolovitá a velmi těžko se odstraňuje z vlasového systému.

UPOZORNĚNÍ:

V případě výskytu kožní alergie okamžitě přestat používat.

Mohlo by vás také zajímat

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán k porovnání.